Fiber Optîk Accessories

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Pigtail Optîk

    Pigtails fiber optîk awayek bilez peyda dike da ku alavên ragihandinê li zeviyê çêbikin. Ew li gorî protokol û performansa ku ji hêla standardên pîşesaziyê ve hatine vegotin, ku dê taybetmendiyên mekanîzmayî û performansê yên weyên herî hişk bicîh bînin, hatine sêwirandin, çêkirin û ceribandin. Taybetmendî 1. Hilber pîneyên seramîkî yên îthalkirî dipejirîne û kabloyên fîberê optîkî yên bi kalîte tîne. 2. Teknolojiya qirçîna pêşkeftî û alavên qirçîna biyanî bidin nasandin da ku devoka navendî ya fibê misoger bikin ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    Lig Fiber Optic Pigtail

    Pigtails fiber optîk awayek bilez peyda dike da ku alavên ragihandinê li zeviyê çêbikin. Ew li gorî protokol û performansa ku ji hêla standardên pîşesaziyê ve hatine vegotin, ku dê taybetmendiyên mekanîzmayî û performansê yên weyên herî hişk bicîh bînin, hatine sêwirandin, çêkirin û ceribandin. Têkilî Têkilî A LC Têkilî B Rêzeya Fîbera nederbasdar 9 / 125μm Tîpa Fîbre Simplex Polish APC Cable Diameter 0.9mm Jacket Material Material Jacket PVC Color Yellow Wavelele 1310nm / 1550nm Berdewamî> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Pigtail Optîk

    Pigtails fiber optîk awayek bilez peyda dike da ku alavên ragihandinê li zeviyê çêbikin. Ew li gorî protokol û performansa ku ji hêla standardên pîşesaziyê ve hatine vegotin, ku dê taybetmendiyên mekanîzmayî û performansê yên weyên herî hişk bicîh bînin, hatine sêwirandin, çêkirin û ceribandin. Specification Connector Type FC Polish Type UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Wavelength 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber Grade G.652.D / G.657.A1 Insideion Loss ≤0.3dB Return Loss UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode Patch Cord

    Ev ST Single Mode Patch Cord yek ji pêvekên rêzeya MT ye. Ferûleyên rêzê ji bo pêwendiya rastîn du qulikên rêber bi diameter li ser rûyê dawiya ferrule û pin rêber bikar tînin. Wekî din, ew dikare were pejirandin da ku formên cihêreng ên jumpers hilberîne. Sêwirana hevgirtî ya pêwendîdar dihêle ku jumper xwedan hejmarek mezin a bejn û mezinahiyek piçûk be. Ji aliyek din ve, ev Corda Patch-a Mode-ya ST-ST dikare bi rengek fireh li derdorên xeta fiber-optîk a entegre-tîrêj were bikar anîn ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Modeya Yekem Ji Bo Kordona Patchê ya Multimode Fiber

    Vê moda yekta ya ku bi têlika patchê ya pirzimanî ya pirzimanî ve bi taybetî hatî çêkirin ku ji peldanka patchê ji amûrê bi girêdana kabloya fiber optîk ve çêbike. Ev tebeqeya parastinê ya stûrtir bi gelemperî ji bo têkiliya di navbera transceiver-a optîkî û qutiya termînalê de tê bikar anîn. Bi qabloya asayî ya li bazarê ve, bi moda yekta me ya pêlika pêlika pirzimanî ya pirzimanî ve bi avantaja dubarebûna baş, performansa nav-pêlhev a baş û aramiya germahiya baş ve hatî çêkirin. Li aliyê din, ew jî reali ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC to SC Single Mode Cord Patch

    Ev kordona patchê ya moda yekta ya SC bi SC du qulikên rêberiyê hene ku bi diameter li ser rûyê dawiya ferrule û pin rêber ji bo pêwendiya rastîn. Ew ji bo sazkirinê bi rastî hêsan e û hewcedariya taybetî ya parastinê tune. Herweha, ew dikare were pejirandin da ku formên cûrbecûr yên MPO hilberandin. Pêvekirî bi pêvajoya pêşkeftî, SC-SC me patch cord moda yekpare dikare bi firehî bête bikar anîn di jîngeheka jêzêde fiber-optîk a dorhêlê ya di pêvajoya têlê de, misogerkirina xebata leza bilind. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC ji bo LC Single Mode Patch Cord

    Vê kordona patchê ya moda yekta ya SC-ya LC-ê bi pergala veguhastina optîkî ve, ku fonksiyona danûstendinê bi riya girêdana optîkî fêr dibe, ve girêdayî ye, û di formata kodkirina sînyalê de tiştek tune. Li gorî kabloya asayî ya li sûkê, pêlika meya SC-LC ya moda yekpare xwedan avantajên dabînkirina veguhastina daneya derengmayî ya ultra-kêm û piştgirîkirina voltaja dabînkirina hêzê ya ultra-fireh e. Bi parastina hêza çêtirîn û veguherîna otomatîkî ve, ew piştgiriya ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Vê MTRJ ji MTRJ Patch Cord ve bi avahiyek parastinê ve tête peyda kirin, ku fonksiyonê têdigihîje ku zirarê bide hawîrdora hawîrdorê ya fîbera optîkî, wekî av, agir, şoka elektrîkê, û hwd .. Navend şûşa şûşeyê ya ronahî-radestker e. Di nav fîlekek pirzimanî de, bingehek xwedan perçeyek e, ku bi qasî stûrbûna porê mirovî hevber e. Dûvika koka fîbera yek-modê heye. Derveyî bingehê bi zerfek camê ve tête dorpêç kirin ku xwedan indexek kêmtir e ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Ev LC bi LC kordona patchê ya yek modê dikare ji bo pêwendiya çarçoveya belavkirina tîrêja optîkî û soketa agahdariya optîkî ya bi veguherînê, girêdana di navbera swîçeyan, têkiliya di navbera veguherîn û computer de, û têkiliya di navbera soketa agahdariya optîkî û computer. Pêdivî ye ku bi performansa bilind, LC-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a, aaaaa Ji ber mezinahiya guncan û giraniya sivik, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Moda Tekane Kordona Patchê ya Fiber Optîk

    Ev LC Single Mode Patch Cord bi taybetî ji bo hawîrdorên patching-ê yên pirr guncan e. Li gorî kabloya asayî ya li sûkê, ev kordînek bi girêdana ultra-piçûk ve hatî stendin, ku bêyî bandorkirina vekişînê li gorî jumper kabloya normal bêtir vala dike. Pelika dûvikê girêbarê mînyatur ji ya berika dûvikê konektorê konseya LC kurttir e, ku ji bo birêvebirina kabîneyê bêtir cîh digire. Ji ber performansa bilind, LC Single Mode Patch Cord-a me kurttir heye ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Specification Connector FC to FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 9 / 125μm Jacket Color Yellow Polishing APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST bi ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Têkilî Têkilî ST bi ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Têkilî ...