Multimode Fiber Optic Patch Cord

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST bi ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Têkilî Têkilî ST bi ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Têkilî ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC bi SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Specification Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Kabloyên MPO to LC Breakout ji bo torgilokên fîbera tîrêjiya herî mezin hilbijartina we ne. Ew bi taybetî ji bo serîlêdanên ethernet-beza, kanala fîber, navenda daneyê û gigabit ethernet-sêwirane hatiye sêwirandin. Vê kabloya harbûna 12 fîberê ji bo girêdana (6) SFP + bi panelê adapterê MPO û qurmê MPO ve tê bikar anîn. Têkilî Têkilî A MPO Jin (pinless) Têkilî B LC UPC Duplex Mode Fiber OM3 50 / 125μm Dirêjahiya Wave 850 / 1310nm 40 / 100G Dûr Ethernet 100m li 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP Pord Cord MTP OM4

    50 / 125μm OM4 kabloya fîberê optîkî ya bêserûber pirzimanî kêm e dema ku dihele an tê de vedibe li gorî kabloyên fîbera optîkî ya kevneşopî û ev ê sazkirin û parastina kabloyên fîberê optîk bêtir bi bandor dike. Di heman demê de ew dikare ji bo kabloya tîrêjiya weya bilind li navendên danûstendinê, toreyên pargîdaniyê, jûreya telekomê, zeviyên serverê, tevnên hilanîna ewr, û her cîh pêdivî ye ku kabloyên patchê yên fîber. Vê kabloya fiber optîk a pirzimanî ya 50/125 OM4 ji bo hev ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1.0.35dB Ultra Low IL bi Têkiliyên USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL bi Têkiliyên LC. 2. Fîra korn an YOFC tête çêkirin ku ISO, IEC, RoHS derbas bike. standardên hwd. 3. Kabloya fîra bêsûc a bendê li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. 4.K = Pakêta kartona K herî zêde parastina tiştên we dide. Têkilî Specification A MTP Female elite Connector B LC Mode Fiber 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Têkçûna Têkiliyê ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Têkilî Têkilî SC bi SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Porting UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Ev pirzimanî ya patch cord fiber pencereyê bi materyalê çakêtê performansa bilind tê, ku ji bo karanînê jiyanek dirêjtir heye. Wekî din, dema ku bend û zivirî beramberî kabloyên fîbera optîkî yên kevneşopî, ew lewazbûn kêm e, lewma sazkirin û domandina kabloyên fîberên optîk bêtir bi bandortir dike. Vebijarkên materyalê çakêtê sê celeb hene, tê de PVC (OFNR), OFNP, LSZH, û mirov li gorî hewcedariya wan dikare hilbijartinek çêtir hebe. Dîmena geş û porteqalî dikare ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC bi SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Specification Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC bi LC OM4 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Têkilî Têkilî LC bi LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Têkilî ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Specification Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Hilber pinên seramîkî yên îthalkirî dipejirîne û kabloyên fiber optîk ên bi kalîte jî tîne. 2. Teknolojiya kevirîna pêşkeftî ya biyanî û alavên hûrkirinê destnîşan bikin da ku ji deviya navendî ya fîber, koncala fîber, rûberê fîberê bê xêz û xelet, û pîvanên radyoya ziravê ya rûyê dawiya seramîk bicîh bikin rêzan. 3. Windabûna têxistinê piçûk e, windabûna vegerê mezin e, pevguhertin baş e, têvedana dubare û r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC bi LC OM1 Duplex Patch Cord

    · Ji bo torên kabloya lezgîn EIA / TIA 604-2 bi ferrameya seramîkî pêşwazî dike. · Kabloya çapkirî dibe alîkar ku kabloyên cihêreng werin zelal kirin û nas kirin. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL. · Benda kabloya bêhêl a bendewar li ser berxwedanê performansek mezin nîşan dide. · K = K paketa kartonê herî zêde parastina li ser tiştên we peyda dike. Têkilî Têkilî LC ji bo LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Mode Fiber 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Porting Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...