WDM Module

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Wavelength Division Multiplex Passive Optical Network Module ji bo sepanên GPON / XGPON / NGPON2 hatiye çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û di kanala 1310nm / 1490nm / 1550nm de dixebite. Taybetmendî oss Winda Têkiliya Kêm ● Tecrûbeya Bilind L Winda girêdayî Polarizasyona Kêm ● Sêwirana Bişkokîn bility Baweriya bilind û aramiya bilind ● Germahiya Operasyona Berfireh: Ji -5 ℃ heya 75 ● ● Telcordia GR-1209-CORE lihevhatî ● Telcordia GR-1221-CORE lihevhatî Serlêdan Pergala CWDM PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Ev pêkhateyên FWDM teknolojiya parzûna destwerdana fîlimê tenik ê gihîştî bikar tînin da ku îşaretên optîkî yên taybetî ji hev veqetînin an jî li hev bikin. Bi bandbaweriya fireh, windabûna têketinê ya kêm, îzolasyona mezin, û windabûna girêdayî germahiyê kêm, ew ji bo karanîna di amplifier-a optîkî, CATV, û FTTH-ê de îdeal in. Taybetmendî id Firehiya bandê ya fireh loss Windakirina têketinê ya kêm isolation Tecrîdkirina kanala bilind ● Bawerî û aramiya awarte Serlêdan l Amplifierên optîkî l Specifications CATV Agahdariya Yekeya Parametreyan Nîşe Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Parçeyek

    Taybetmendî id Firehiya fireh ● Windakirina têketinê ya kêm isolation Tecrîdkirina kanala bilind ● Bawerî û îstîqrara awarte Serlêdan ● Amplifikkerên optîkî ● CATV Taybetmendiyên Parametreyên Yekeya Benda Derbasbûnê (CP) Dirêjahiya Wavele ya Navendî lp nm 1310 & 1490 Rêzeya Dirêjahiya Pêlê nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Têkçûna Têkiliyê dB 0.80 Flatness dB ≤0.30 Isolation @ λR dB ≥30 Port Reflect (CR) Dirêjbûna Pêla Navîn lR nm 1550 Rêjeya Dirêjahiya Wave nm 1535 ~ 1620 Daxistina Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    Dense Wavelength Division Multiplex Module ji bo sepanên torgiloka DWDM hatî çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li dirêjiya pêlên ITU Grid CWDM ji 1520nm heya 1620nm di navbera kanala 200G de dixebite. Taybetmendî oss Winda Zêdekirina Kêm ● Tecrîta Bilind L Zirara girêdayî Polarizasyonê Kêm ● Bawerî û aramiyek mezin ● Telcordia GR-1209-CORE lihevhatî ● Telcordia GR-1221-CORE lihevhatî ● Serlêdanên lihevhatî RoHS-6 DWDM Pergala PON Tevnekên Girêdanên CATV Danasîn .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX ji bo Base Station

    Dense Wavelength Division Multiplex Module ji bo sepanên torgiloka DWDM hatî çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li ser pêla 150G dirêjkirina pêlên ITU Grid CWDM ji 1520nm heya 1620nm dixebite. Taybetmendî oss Winda Zêdekirina Kêm ● Tecrîta Bilind oss ​​Zirara girêdayî Polarizasyonê Kêm ● Bawerî û aramiyek mezin ● Telcordia GR-1209-CORE lihevhatî ● Telcordia GR-1221-CORE sepanên lihevhatî Pergala DWDM Pergalên PON CATV Zencîre Parameter Yekeya S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Module BUXWNE MUX DEMUX LGX

    Dense Wavelength Division Multiplex Module ji bo sepanên torgiloka DWDM hatî çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li 100G kanala dirêjkirina pêlên ITU Grid CWDM ji 1520nm heya 1620nm dixebite. Taybetmendî oss Winda Zêdekirina Kêm ● Tecrîta Bilind oss ​​Zirara girêdayî Polarizasyonê Kêm ● Bawerî û aramiyek mezin ● Telcordia GR-1209-CORE lihevhatî ● Telcordia GR-1221-CORE sepanên lihevhatî Pergala DWDM Pergalên PON CATV Zencîre Parameter Yekeya S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Ji bo Rawestgeha Bingehîn Multiplekserê Bilind ê CWDM bi 1470-1610nm

    Dabeşa Piraniya Dabeşa Dirêjahiya Wavelength ji bo 5G stasyona bingehîn û sepanên torgiloka CWDM pir-pêl hatiye çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li ser dirêjkirina pêlên ITU Grid CWDM ji 1270nm heta 1610nm di navbera kanala 20nm de dixebite. Taybetmendiyên oss Winda Têkiliya Kêm ● Tecrûbeya Bilind oss ​​Windabûna Polarizasyona Kêm ● Baweriya bilind û aramiya bilind ngth Dirêjahiya Pêla Operasyona Berfireh: Ji 1260nm heya 1620nm ● Germahiya Çalakiyê ya Berfireh: Ji -5 ℃ heya 75 ● ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM bi LGX Box

    Dabeşa Piraniya Dabeşa Dirêjahiya Wavelength ji bo 5G stasyona bingehîn û sepanên torgiloka CWDM pir-pêl hatiye çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li ser dirêjkirina pêlên ITU Grid CWDM ji 1270nm heta 1610nm di navbera kanala 20nm de dixebite. Taybetmendî oss Winda Zêdekirina Kêm ● Tecrîta Bilind oss ​​Zirara Bawerî ya Polarizasyonê Kêm bility Bawerî û aramiyek mezin ord Telcordia GR-1209-CORE lihevhatî Telcordia GR-1221-CORE lihevhatî Specification Parameter Unit Specificatio ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux û Module Demux

    Dabeşa Piraniya Dabeşa Dirêjahiya Wavelength ji bo 5G stasyona bingehîn û sepanên torgiloka CWDM pir-pêl hatiye çêkirin. Ew li ser bingeha teknolojiya Parzûna Fîlimê Zirav (TFF) ye û li ser dirêjkirina pêlên ITU Grid CWDM ji 1270nm heta 1610nm di navbera kanala 20nm de dixebite. Taybetmendiyên Winda Zêdekirina Kêm Kêmkirina Polarizasyonê Kêm Hêrsa Pêvek Pêveka Pêveka Berfireh: Ji 1260nm heya 1620nm Germahiya Operasyona Berfireh: Ji -5 ℃ heya 75 relia Baweriya bilind û aramiya bilind Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Çerxerêya Bînayî ya Optîkî ya Tekirdeng a Tekane

    Circulator veguhastina optîkî ya nevegerbar, ya ku veguhastina berevajîkirina ronahiyê rêber dike, wê ji veguhastina pêşîn a ronahiyê ya li fezayê veqetîne, û ji bendereke din derdixe, fêhm dike. Ew dikare bi moduleya WDM MUX û module DEMUX ve were bikar anîn ku veguhastina bi-dîrektîfa yek-fîber bicîh bîne û çavkaniyên fîberê tomar bike. Taybetmendî oss Zirara Têketina Kêm ● Zirara Pêvekirî ya Polarizasyonê Kêm perat Germahiya Operasyona Berfireh: Ji -5 ℃ heya 75 ℃ Rel Bawerî û Ststîqrara Bilind ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    Dabeşa Dirêjahiya Wavelength a Compact Multiplex ji bo sepanên torê CWDM pir-pêl û modula stasyona bingehîn 5G hatiye çêkirin. CCWDM-ya me li ser bingeha teknolojiya cîhê azad çêkiriye û di dirêjiya pêlên ITU Grid CWDM de ji 1270nm heta 1610nm li ser kanala 20nm dixebite. Taybetmendî L Winda Zêdekirina Kêm ● Tecrîdeya Bilind ● PDL Kêm ● Sêwirana Hevkêş ● Yekrengiya kanal-a-kanalê baş ngth Dirêjahiya Pêla Operasyona Berfireh: Ji 1260nm heya 1620nm ● Baweriya Bilind û Ststîqrar ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...